logo

пн-пт: 09:00-18:00; сб: 09:00-15:00

Охорона сигналізація не є панацеєю від злодіїв

Охорона сигналізація не є панацеєю від злодіїв

  • Van Roger
  • листопад 15,2018

Печальну історію нам розповів нещодавно один з наших відвідувачів. По своїй наївності він думав, що поставивши охорону сигналізацію, його квартира буде повністю захищена від злодіїв. При цьому гроші на надійні замки він пошкодував, мовляв немає потреби. Але, нажаль, не так сталося, як гадалося.

Для злодіїв легкозламні  замки є своєрідним поштовхом до проникнення саме в цю оселю. Так і сталося з нашим відвідувачем. Зловмисники достатньо швидко зламали його замки. Сигналізація спрацювала, як і в переважній більшості випадків, тільки тоді коли вони вже опинилися в квартирі. І навіть побачивши, що спрацювала сигналізація, і розуміючи, що в них є орієнтовно до 5-ти хвилин, злодії використали ці хвилини по повній. Вони встигли вкрасти ціні речі та гроші і втекти до приїзду охоронного підрозділу.

Наш відвідувач, звичайно ж, зробив висновки та придбав безпечні, надійні замки та захисну фурнітуру, але втрачене він вже навряд чи поверне.

Хочу підкреслити, що сигналізація спрацьовує тільки тоді, коли злодії вже знаходяться всередині приміщення. Першим бастіоном проти злодіїв є двері, замки та захисна фурнітура. Наша рекомендація – ні в якому разі не економте на цьому. Також радимо придбати та монтувати надійний сейф. Охорону сигналізацію ми також радимо ставити, як доповнення до надійних дверей та сейфів.

Бажаємо Вам, щоб не було, як в анекдоті:

– Алло, це пульт охорони?

– Так.

– Мою квартиру пограбували!

–  Ми знаємо. У нас зафіксовано.

Tags: Idea, Services, Growth