logo

пн-пт: 09:00-18:00; сб: 09:00-15:00

Ізраїльські двері RB-Doors – елегантний «щит» преміум-класу!

Ізраїльські двері RB-Doors – елегантний «щит» преміум-класу!

  • Van Roger
  • листопад 15,2018

Вхідні двері – «візитна картка» будь-якого приміщення. Вони не лише мають красиво виглядати, а, й, в першу чергу, мати високий рівень безпеки, що гарантує спокій та впевненість мешканцям, які проживають чи працюють у ньому.

Усім цим критеріям повністю відповідає продукція всесвітньо відомого ізраїльського виробника дверей Rav-Bariach (Рав-Баріах) – RB-Doors®, представлена в нашому магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр», на вул. Гоголівська, 48.

Двері RB-Doors® в першу чергу сподобаються тим покупцям, хто звик обирати найкраще. Адже двері RB-Doors® – це якість та дизайн дійсно світового рівня.

RB-DOORS® вже давно стали синонімом безпеки не лише для мільйонів споживачів у Ізраїлі. Високо безпечні вироби постачають на п’ять континентів.

Багаторічні традиції і досвід, відповідність найвищим стандартам і застосування новітніх технологій у виробництві дозволили підприємству Rav-Bariach стати одним з лідерів на світовому ринку з виробництва вхідних дверей безпеки.

Вхідні двері RB-DOORS® є результатом роботи понад 250 висококваліфікованих спеціалістів. Виробничі процеси компанії Rav-Bariach відповідають вимогам міжнародних стандартів СI ISO 9001:2000, С. I. ISO 14001, С. I. OHSAS 18001.

В широкому асортименті представлені також вхідні двері RB-DOORS® із захистом не тільки від пострілів вогнепальної зброї, але й від потужних вибухів, а відділ досліджень та розробок виробника постійно вивчає потреби клієнтів і оперативно пропонує рішення для безпеки та стилю кожного помешкання.
RB-DOORS® забезпечують надійний захист квартири від зламу за допомогою спеціальних пристроїв та інструментів: сокири, лома, електродрилі, автомобільного домкрата і т.п., Завдяки унікальній конструкції дверей RB-DOORS® повністю виключена можливість демонтажу рами, яка бетонується при установці, полотна та пристроїв замикання із зовнішньої сторони.

Отже, RB-DOORS® – це не лише найкраща захищеність, а й вишуканий стиль, який завдяки широкому розмаїттю кольорів та обробок пасує до будь-якого інтер’єру.

Тому коли один з клієнтів магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» звернувся до нас з проханням встановити найкращі високобезпечні двері, рекомендація фахівців була очевидна – тільки двері RB-Doors®, оснащені ефективним замковим циліндром.класу Extra Security MUL-T-LOCK®MT5+ та захисною фурнітурою ROSTEX® Astra.

Після погодження з клієнтом вся продукція безпеки була оперативно встановлена, забезпечуючи власнику не лише першокласний рівень захисту, а й вишуканий стиль світового рівня!

Отже, бережіть себе та своє майно. І будьте впевнені, що високобезпечні вхідні двері RB-DOORS® – це найкраще рішення для захисту майна. А наші фахівці завжди готові допомогти Вам зробити правильний вибір!

Tags: Idea, Services, Growth